Igrači Slobode uz veliki hit Ane Bekute prave "lom" u kafani, Komazec se ne odvaja od trofeja

Slave povratak u WWin ligu BiH

Esmer Oštraković

Nakon što je sudija Drago Tabak svirao kraj utakmice između Slobode i BFK Simm-Bau, uslijedilo je veliko slalvje Tuzlaka.

Nije im današnja utakmica igrala neku posebnu ulogu, ali našli su motiv i ostvarili su pobjedu od 3:1.

Još od prošlog vikenda igrači Slobode znali su da su se plasirali u WWin ligu Bosne i Hercegovine jer su slavili u gostima kod TOŠK-a i tako matematički osigurali titulu.

Sloboda je danas slavila sa 3:1, a već nakon prvog poluvremena imali su prednost od 2:0 nakon što su golove postigli Dilaver i Kalesić.

U drugom poluvremenu Vladić je smanjio na 2:1, ali samo minut kasnije Komazec je postavio konačan rezultat.

Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje igrača i navijača Slobode, te podizanje pehara namjenjenog prvaku Prve lige FBiH.

Nakon toga igrači Slobode slavlje su nastavili u obližnjoj kafani, koje će sigurno potrajati do ranih jutarnjih sati.