Pa 90 min niste dali gola sta ce ti produžetak
Slijedeći put crkni u sarajevsku bolnicu ti nema, pas ti mater!
Gari Garinča
Glumac, lafo povrijeđen. Izležavao se samo da prođe vrijeme. Fair play čista nula.
BordoBijeli
Ko ti je be mater glupane glupi.Lafo je to sve.Lezao 4 minute sudija 30 sekundi produzio.Mrs pic ka ti mater
Realist
Pao je u 3 od 4 min nadoknade
BordoBijeli
@Realist Poceo se valjati u 3.minuti do 7.minute,pratio sam to i sudija nije bukvalno nista produzio,30 sekundi ako i to
Realist
Eto to znaci da je trebo na tih 30 sec produzit jos 30 a mislim da vam tih dodatnih 30 nebi nista znacilo ni pomoglo
BordoBijeli
@Realist Kako znas da ne bi dali gol za 3.5 minute?To je puno u fudbalu.Mi smo za 2 minute naprsvili preokret protiv Radnika
Realist
Koje 3 ipo minute. Produzio je 4 Jakov se srusio u trecoj znaci ostala minuta. Sudac nakon sto je igra nastavljena pustio jos 30 sec a trebo je jednu min znaci da ste zakinuti za 30 sec a ne 3 ipo min
BordoBijeli
@Realist Druze,sudija je produzio 4 minute,on se u 3.minuti poceo valjati i valjao se do 7.minute nadoknade,eto imas fino i mozes vratiti snimak i vidjeti.Znaci umjesto sudija fino da je stopao 4 minute on je pustio 30 sekundi dok je Zrinjski izbio loptu i svirao kraj
Akocemorealnoo
@sila.nebeska ti si retardiran. 4 minute nadoknade, a ovaj se srusio u tri minute, znaci ostala minuta do kraja, kako je on trebao produziti 5 minuta??? Da je produzio pet minuta to bi bilo 4 viska.
Realist
Brate kako ne kintas sudija je u 90 min pokazo da se igra do 94 min u 93 min Jakov je pao to znaci da je ostala 1 min do kraja koju sudac treba nadoknadit a umjesto te 1 min on je nadoknadio 30 sec znaci zakinuti ste za 30 sec
Pajver
Ahaaah hhhaahahaaaa
Pajver
BordoBijeli ja koja si ti budaletina majko mila ahhha haahahaa pa zar ti je tako teško shvatiti šta ti Realist pokušava objasniti ahahaaaaaaa
Markedjani80
Niste keksa mogli 90 min vi bi dali gol za 3 minuta.Ne brukaj se
BordoBijeli
@sila.nebeska Pa ja na vjerujem kako ste glupi.Jel znate citati?POCEO JE LEZATI U 3.MINUTI NADOKNADE,LEZAO JE DO 7.MINUTE NADOKNADE,VRIJEME JE BILO PROSLO.7-3=4 GLUPANI.PUSTIO JE 30 SEKUNDI ,UKRAO 3.5 MINUTE RETARDI
BordoBijeli
@Realist @Pajver Ma bjezi ba vi ili ste glupi ili ne znate citati ili ne znate racunati.POCEO JE LEZATI U 3.MINUTI NADONADE,LEZAO JE DO 7.MINUTE NADOKNADE.VRIJEME JE BILO PROSLO 7-3=4 PRODUZIO JE 30 SEKUNDI,3.5 MINUTE UKRAO.JEL TO TESKO ZA SHVATITI?
BordoBijeli
@Markedjani80 Ni protiv Radnika niste nismo mogli 88 minuta pa smo za 2 minute dali 2 gola.Ne ofirajte se molim vas
BordoBijeli
@sila.nebeska Daj ba jesi li fkt glup ili me za****vas sad.Objasnit cu jednom i zadnji put,pa ko nije mentapno bolestan shvatit ce.Sudija je produzio 4 minute,kad je bila 3.minuta on je poceo sa valjanjem,nije se valjao do 4.minute nego do 7.minute nema veze sto je 4 produzio.Vrijeme je vec uveliko bilo proslo.Da se valjao do 4.minute to bi bila minuta ali on se valjao do 7.minute,nema veze to sto je vrijeme proslo.Od 3 do 7 ima 4.Znaci trebao je pustiti jos 4 minute on je pustio 30 sekundi,tj.cim je Zrinjski ispucao loptu.A ovaj idiot Jakovljevic odma ustao kao da mu nista nije bilo.Ali nema veze
Pajver
BordoBijeli nemoguće da ne možeš shvatiti. Do tog ležanja je već odigrano 3 min od 4 znači ostala još minuta pa da je ležao još i sat opet ostaje samo minuta. Da je ležao 15 min jeli sudija trebao produžiti utakmicu još 15 min po tvom ?
BordoBijeli
@Pajver Hajde dobro vise svakako nije bitno sad.Cestitam na zasluzenoj pobjedi
user1594661629
Zao mi sarajeva bogami navijac sam celika al navijo sam za sarajevo dase odmaknu selji al jbg bit ce bolje ako bog da
Tas14
LevoKrilo
Ko je se bolan sramotio u europi? Sarajevo igralo tri play offa...Kakav si ti kompleksaš...
Mahatma.Barbie
4 ako računamo i Dynamo Kiev. I to je bilo zadnje pretkolo za Ligu Prvaka.
Realist
Jakov legenda i primjer svima kako se gine za klub od kad je dosao u Zrinjski svaku je utakmicu igro na 100%