Slobodnjak skoro sa centra, pa "bomba" - dva fantastična gola fudbalera Beneventa

Nicolas Viola je imao svoju noć

Benevento hita ka promociji u Serijiu A. Tim kojeg sa klupe vodi Pippo Inzaghi je sinoć na otvaranju 15. kola Serije B upisao novu pobjedu.

Ovaj put je na stadionu Ciro Vigorito "stradao" Trapani. Benevento je slavio pobjedu rezultatom 5:0, a noć za pamćenje je imao Benito Nicolas Viola.

30-godišnji fudbaler je upisao hat-trick, a posebno su efektna bila njegova dva gola iz finiša meča.

U 82. minuti je uhvatio i odbranu i golmana gostiju na spavanju i lob udarcem pogodio iz slobodnjaka skoro sa centra igrališta.

Sedam minuta kasnije je Nicolas Viola postavio i konačnih 5:0 i to "bombom" sa velike udaljenosti.

Inače, Nicolas Viola je postigao gol i u 32. minuti susreta, sa bijele tačke.

Benevento je lider Serije B sa 34 boda, 12 bodova viša, ali i utakmicom više u odnosu na prve pratitelje.