Šmekerski prvijenac Demirovića protiv Malage

Kasnije upisao i asistenciju

E. Čaušević

Fudbaleri Alavesa igraju trenutno u gostima protiv Malage meč 36. kola španske La Lige.

Alaves je odlično počeo meč i već u trećoj minuti stigao do prednosti kada je Garcia zatresao mrežu domaće ekipe. Sredinom drugog poluvremena gosti su postigli još dva gola.

U 68. minuti Ibai je fantastično uposlio mladog bh. reprezentativca Ermedina Demirovića koji je šmekerski lobovao golmana Malage za 0:2. Već u narednom napadu bilo je 0:3. Ovaj put Demirović je sjajno asistirao, a Ibai je ovaj put bio strijelac.

Sjajan gol Demirovića možete pogledati na OVOM linku.