Šok za Atletico: Leipzig u 88. minuti poveo sa 2:1 i došao na korak od polufinala

Adams junak njemačkog tima

E. Čaušević

Fudbaleri Leipziga igraju trenutno meč četvrtfinala Lige prvaka protiv Atletico Madrida.

Leipzig je poveo u 51. minuti golom Olma, ali je dvadeset minuta kasnije Atletico poravnao golom iz penala kojeg je postigao Felix.

No, u samom finišu meča novi šok za Atletico Madrid. Naime, u 88. minuti meča Leipzig je ponovo poveo.

Angelino je sjajno uposlio Adamsa koji je s vrha kaznenog prostora uz pomoć Savića pogodio za 2:1 i tako doveo Leipzig na korak od polufinala.

Twista
Kakav soK CRNI, ljudi su grozni, da nemaju Felixa ispali bi iz Spanske lige
6 0
Quartararo20
Moj Simeone cekas da primis gol pa onda fol krens u napad...antifudbal i ovo je tvoj kraj.