Šokantan start nastavka u Gradačcu i show maestra sa Grbavice!

Tri gola za kratko vrijeme

A. Čaušević

Zvijezda je na stadionu Banja Ilidža na maestralan način otvorila i nastavak i na nekoliko minuta je imala rezultat koji ovaj tim vodi u polufinale Kupa BiH.

Nakon sjajnog otvaranja prvog poluvremena, Zvijezda je na identičan način otvorila i nastavak.

Nakon nepune minute igre u drugom poluvremenu federalni prvoligaš je stigao do drugog gola, a zabio je Huseinbašić.

Pobjegao je brzonogi ofanzivac domaćih odbrani gostiju te je prizemnim udarcem matirao Muftića.

Podsjećanja radi, na startu utakmice čuvar mreže Željezničara je poklonio loptu Mujagiću koji ga je matirao.

Ipak, radost domaćih nije predugo trajala pošto su Sarajlije smanjile rezultat preko Štilića.

U 49. minuti Štilić je na sjajan način slabijom desnom nogom "poklopio" desnom nogom.

Dva minuta kasnije najbolji igrač Željezničara je sa ivice kaznenog prostora na magičan način lobovao Dabića za 2:2.

U prvom duelu igranom na Grbavavici sarajevski tim je slavio sa 2:1 te je prema trenutnom rezultatu putnik u polufinale.

Pravilo gola u gostima ne važi te u slučaju da Zvijezda trijumfuje sa jednim golom razlike igrat će se penali.

Ranije su plasman u polufinale izborili Velež, Zrinjski i Tuzla City koji su izbacili Slogu Meridian, Radnik, odnosno Rudar Prijedor.

Zaprati NK Zvijezda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: