11

Komentari (11)

Szentharomsvag
Čudo jedno kako iskrenost proradi kad zijaniš. Valjda je bila na godišnjem dok su vam čitav turnir štelili da igrate kući, sudili penale i tako to. Baš je ta iskrenost šejtan na kanafi.
Mehinaldo
Bjezi jado jadni debilni ti si sve kriv igras sa pet stopera to ljudi na pes-u ne igraju debilcino ubacujes igrace u 120. Min da ti pucaju penal *****o ljudska rashford sancho calvert grilish takav potencijal ne odigraju ti sve zajedno dva poluvremena i kao ti da osvojis fuj
Salihović23
Nisu se ljudi ni zagrijali...
Osvaldo000
Rashford je potencijal za watford
Mehinaldo
To kao jedan a kao dva rashford presjedio na klupi prvenstvo pa zamisli sjedi 120 min na klupi i onda ti kaze trener idi opucaj penal zivota i kao ocekuje da si psihicki spreman daj ne seri
Ade1987
@Osvaldo000 a ti si potencijal da pišeš ovdje na ss kao i ja ?
Mehinaldo
Vidi druze to je tvoje misljenje ja mislim da je rashford i kompletniji i zreliji igrac od sake i mozda ja ne znam gledati fudbal ali da imas onave igrace na klupi i da im ne dajes ni minutu za mene je to glupo a kao uvodis ih da pucaju penale
Osvaldo000
Ne krasi te neka inteligencija
BogatiDijasporac
@Mehinaldo Dosao je do finala bez njih, tako da nisu bili potrebni. Znaci, uradio je dobar posao. Problem Engleske je sto se istrosila u prvom poluvremenu, dok su Italijani kao tim ZNALI da je drugo poluvrijeme njihovo + onakav Donnarumma ... Jednostavno, zasluzeno.
Ecosport
@BogatiDijasporac misliš, provukli se do finala bez njih...
BaboBih
@BogatiDijasporac igrli su sve utakmuce kuci, a igrati pred svojim navijacima, pogotivo sad gdje su godinu i vise igrali svi pred praznim tribinama, je veliki plus. Imali su jednu jaku utakmicu do finala i to je Njemacka, a realno nisu ni njemci sila kao sto su bili. Znaci realno kako su odigrali X sa skotima, sa dancima pa neki penal im se dosudi.. ostalo nesta 1-0 tuces.. pa tu da nisi bio u finalima protiv takvih ekipa a imas igrace kakva Engleska ima onda bi bio mulac zesci. Pet igraca u odbrani i 2 na sredini defenzivca/trkaca.. to mu je igra bila. Zatvori dole i igrsj na 1 gol.. Phoden, Rashford, Sancho, Grealish bas su mu se naigrali. Ali daj zato Rice i Philips na sredini neka trce uzbijaju i da ih mijenja Henderson. Sve kaze o njemu i kakav je trener. A da ne govorim da ubaci djecu u 120min da pucaju penale kao tad im vjeruje, a pregledali finale i turnir sa klupe, mogu misliti kakvu su zelju imali da igraju i on ih ovako sjěbe i baci u vatru da ga vade.