Sow u posljednjem minutu donio važan triijumf Feneru

Turska Super liga

Odličnu formu potvrdio je lider turske Superlige Fenerbahce gostujućim trijumfom nad Antalyasporom rezultatom 2:1.

Poveli su gosti već nakon pet minuta igre pogokom Weboa, a izjednačio je bivši napadač mostraskog Zrinjskog Lamine Diarra pogotkom u 44. minutu.

Čuvao je domaći tim nulu sve do finiša utakmice, ali je ponajbolji igrač Fenera u ovoj sezoni Moussa Sow pogodio za trijumf u posljednjem minutu susreta.

Trabzonspor je minimalnim rezultatom savladao tim Eskisehirspora, a jedini pogodak na utakmici bio je djelo Paula u 75. minutu utakmice.