Sporna situacija: Da li je sudija Gigović propustio svirati penal za Mladost?

Domaći tražili igranje rukom Šerbečića

A. Čaušević

Fudbaleri Mladosti su priredili prvo veliko iznenađenje u novoj sezoni Premijer lige odigravši 2:2 protiv Sarajeva.

Sve četiri gola su postignuta u drugom dijelu. Gosti su dva puta imali prednost, ali se hrabri domaći nisu predavali te su na kraju stigli do vrijednog boda.

U prvom poluvremenu igrači Mladosti su tražili kazneni udarac nakon sporne situacije u kaznenom prostoru Sarajeva.

Igrala se 27. minuta susreta kada su domaći smatrali da je Besim Šerbečić igrao rukom, ali pištaljka sudije Miloša Gigovića se nije oglasila.

Da li je bio penal ili je sudija Gigović donio ispravnu odluku što nije ništa svirao procijenite sami.

Sporna situacija s meča između FK Mladost DK i FK Sarajevo. Video: Arena Sport

Posted by SportSport.ba - Premijer Liga BiH on Saturday, August 8, 2020
Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

Lafac
2 kola i 3 sudijske kradje u korist Sarajeva!!! Sreca za sudije je da Sarajevo ima preko 6 ljudi u savezu u raznim komisijama pa nece biti sankcija po njih!!