Sramota Celtica, umalo da se i Zvezdi isto dogodi

Gibraltarci slavili protiv Škota

Veliku senzaciju priredilo je gibraltarski Lincoln, koji je večeras pobijedio Celtic.

Slavni škotski klub je gostovao na Gibraltaru i po mnogima je već bio ostvario pobjedu.

Lincoln je dokazao da u nogometu nema malih i velikih, pa je golom Casciara iz 48. stigao do velike pobjede od 1:0.

Kakva bi tek senzacija bila da ovaj tim sačuva prednost za sedam dana u Glasgowu i da ostvari prolaz u treće pretkolo.

Umalo i na Malti da dođe do senzacije, ali je Valetta ipak prokockala 1:0 protiv Zvezde. Golove za Beograđane postigli su Katai u 66. i Sikmić u 75. minuti, a Valetta je prethodno golom Falconea povela u 15. minuti.

Bjeloruski BATE je s 2:0 bio bolji od finskog SJK-a, a golove su postavili Kendysh i Rodionov. U duelu velškog TNS-a i kiparskog APOEL-a nije bilo golova.