St. Gallen slavio, asistencija Demirovića

Bh. napadač u sjajnoj formi

S. Mlaćo

St. Gallen bh. reprezentativca Ermedina Demirovića upisao je pobjedu na gostovanju kod Siona. Bilo je 2:1.

Prvi pogodak viđen je u 20. minuti kada Itten na asistenciju Demirovića matira domaćeg golmana.

Pitanje pobjednika riješio je Itten svojim drugim pogotkom u 53. minuti.

Domaći su do kraja uspjeli samo postići počasni pogodak i to u trećoj minuti sudijske nadoknade kada je pogodio Kasami sa 11 metara.

Demirović je na terenu proveo 72 minute.

Kada je tabela u pitanju, St. Gallen je i dalje prvi sa 48 osvojenih bodova, koliko ima i Young Boys.