Štilić strijelac, APOEL se iživljavao nad protivnikom

Kiparsko prvenstvo

Bh. reprezentativac Semir Štilić postigao je pogodak u visokoj pobjedi APOEL-a (9:0).

APOEL je gostovao Nea Salamisi u osmom kolu kiparskog prvenstva, te je na kraju doslovno razbio domaćin sa 9:0.

Tim iz Nikozije poveo je već u drugoj minuti golom Efrema, da bi naš Štilić pogodio u 21. za 2:0.

U finišu prvog dijela još dva puta se tresla mreža nemoćnog domaćina. Žarković je u 44. postigao autogol, a potom De Vincenti zabija za 4:0.

Potražite više informacija na temu Ekstraklasa:

Isti igrač u 51. minuti postiže peti, a Oliveira šesti pogodak u 61. minuti za 6:0. Do kraja još tri gola za raspucane goste, Cavenaghi dva puta i Piatkowski. Štilić je igrao do 60. minute.

APOEL je vodeći na tabeli sa 22 boda nakon osam kola, dok drugoplasirai AEK iz Larnace ima tri boda manje.