Štilić strijelac u remiju Plocka i Slaska

Pogodio iz penala

Bh. internacionalac Semir Štilić nastavio je sa sjajnim igrama u dresu poljske Wisle Plock.

U 28. kolu Ekstraklase, njegov klub je kao gost remizirao sa Slaskom odigravši 1:1 a strijelac jedinog gola za Plock bio je upravo Štilić, koji je u 37. minuti pogodio iz penala.

Domaći su poravnali pred sami odlazak na odmor, kada je Robak u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena također iz penala zabio za konačnih 1:1.

Za Štilića je ovo bio treći gol u ovoj sezoni, a njegov klub je na solidnom petom mjestu sa 43 boda koliko imaju i Gornik i Wisla, koji zauzimaju četvrtu i šestu poziciju.