Stupčanica slavila protiv Gradine u posljednjoj utakmici 25. kola Prve lige FBiH

Tri gola pala u Olovu

E. Ganibegović

Utakmicom Stupčanica - Gradina u Olovu je spuštena zavjesa na 25. kolo Prve lige FBiH, a domaći tim slavio je pobjedu rezultatom 2:1.

Do prednosti Stupčanica dolazi već nakon 15 minuta igre, a eurogol je postigao Hrvanović. Devet minuta kasnije gosti dolaze do izjednačenja preko Stjepanovića.

Drugo poluvrijeme ponudilo je još jedan pogodak koji je ostavio sva tri boda u Olovu. Igrala se 67. minuta kada je strijelac bio Karahmetović.

Poslije ove utakmice Stupčanica je na petom mjestu s 40 bodova, a Gradina je osma s četiri manje.

U narednom kolu tim iz Olova će u goste kod Zvijezde u Gradačac, dok će Gradina u Srebreniku biti domaćin Jedinstvu.

Pitanje plasmana u Premijer ligu je jučer riješeno. Prvi će na kraju sezone biti GOŠK, a jedino za šta će se do kraja igrati jesu pozicije koje garantuju ostanak u ligi.

Radnički iz Lukavca je već prežaljen, a bukvalno još pola lige strepi za opstanak, a naročito Travnik, Jedinstvo, Radnik, Mladost i TOŠK.