Suljiću 90 minuta, Crotone ispao od Genoe

Kup Italije

Fudbaleri Genoe plasirali su se u osminu finala Kupa Italije nakon što su večeras na svom terenu savladali Crotone sa 1:0.

Dobar i otvoren meč viđen je na Luigi Ferrarisu, a na kraju je domaći tim došao do minimalne pobjede i prolaza dalje.

Prvo poluvrijeme usprkos nekoliko dobrih pokušaja završeno je bez golova, da bi u 54. minuti Genoa povela sa 1:0, a strijelac je Migliore.

Do kraja utakmica još nekoliko dobrih pokušaja na obje strane. Međutim, mreže su ostale mirne i Genoa na kraju prolazi među 16 najboljih u Kupu.

Za goste je kompletan meč odigrao 21-godišnji bh. fudbaler Ćazim Suljić, dok je Daniel Pavlović meč odgledao sa klupe.

Sa druge strane Ervina Zukanovića nije bilo u zapisniku za ovaj duel.