Sunderlandu velika pobjeda u Norwichu

Premiership, 34. kolo

U derbiju začelja 34. kola engleske Premier lige Sunderland je slavio veliku pobjedu u Norwichu (3:0).

Sunderland je bio na minus četiri od Norwicha, koji je ujedno posljednji klub iznad opasne zone.

Stoga, današnja pobjeda je Sunderland dosovno vratila u život, a u korist im ide i činjenica dai maju utakmicu manje od Norwicha, s kojim će se očito boriti za ostanak u ligi, mada je i Newcastke (25 bodova) još u nadi da može do čuda, pošto ima dvije utakmice manje od Kanarinaca.

Fabio Borini je u 41. minuti pogodio za vodstvo gostiju s penala, da bi u 53. minuti Jermain Defoe povisio na 2:0, a domaće je dotukao gol Watmorea u sudijskoj nadoknadi.

Sunderland do kraja sezone ima igrati još sa Arsenalom, Stokeom, Chelseajem, Evertonom i Watfordom.