Sušićev Alanyaspor blizu eliminacije iz Kupa

Nezgodan poraz u prvoj utakmici

Ekipa Alanyaspora, koju sa klupe predvodi bivši bh. selektor Safet Sušić, danas je doživjela nezgodan poraz u prvoj utakmici 1/16 finala turskog Kupa.

Alanyaspor je gostovao ekipi Giresunspora od kojeg je izgubio sa 4:2, a već nakon 19 minuta je gubio sa 3:0.

Sušićev tim se do odlaska na odmor u potpunosti vraća u igru i preko Cobana i Yalcinera u 42. i 45. minuti stiže do smanjenja zaostatkana 3:2.

Ipak, početkom drugog poluvremena fudbaler Giresunspora Dale pogađa za konačnih 4:2, što je obećavajući rezultat za ovog turskog drugoligaša pred revanš u Alanyji.

Revanš meč Alanyaspora i Giresunspora igra se 13. decembra.