Švedska vodi protiv Meksika!

Tek će sada biti ludnica u grupi F

Selekcija Švedske je napadala i tokom prvog dijela susreta zadnjeg kola grupe F, ali tek početkom drugog poluvremena Šveđani dolaze do pogotka.

"Uspavano" su ušli Meksikanci u drugo poluvrijeme, a to je u 50. minuti kaznio Augustinsson.

Nakon opasnog ubacivanja sa desnog boka Claesson sretno prebacuje loptu do druge stative, a Ochoa ne uspijeva zaustaviti udarac zaboravljenog Augustinssona.

S obzirom da je u susretu Njemačke i Južne Koreje i dalje rezultatom 0:0, s ovim rezultatom su Švedska i Meksiko na prve dvije pozicije u grupi F.