Ne znam otkud vam ideja da repka ujedinjuje drzavu? To apsolutno nije istina, nazalost..zna se ko navija za BiH, a ko joj zeli neuspjeh. To su samo pni koji se nazivaju Bosancima-Hercegovcima, to su pretezno ljudi muslimani, cast izuzecima. Naravno da ima i pravoslavaca i katolika koji navijaju za BiH, ali i oni se nazivaju bosancima
I jel ocekujes nesto drukcije.Govorite Hrvatima i Srbima da su podstanari ove drzave a ovdje su odkad i vi.Odnosno vi i jeste bili krscani prodali vjeru izdali kraljeve a sad ponosno masete ljiljanima koji vama ne pripadaju.Jer ljiljan nije muslimanski simbol.Medjutim ljiljan nebi bio problem nikakav onako.Problem nastaje sto ste pod tom zastavom ubijali i protjerivali druge narode.A trebalo bi onda ovako vi Bosnjaci uzmite ljiljane mi Hrvati sahovnicu a Srbi trobojnicu pa tako na utakmicu da navijamo jer ni jedna ta zastava nije drzavna ili cemo plavu zastavu pa navijat kao jedan narod
A sta mislis zasto pa vido vi Bosnjaci rasturate drzavu pa onda svaljujete na druge.Na utakmicu nosite ljiljane sto nije drzavna zastava a da onda i mi Hrvati nosimo isto tako sahovnicu ili trobojnicu pa da svako svojom mase.Ili da uzmemo plavu koja nam je zajednicka pa da navijamo onda ko ljudi
Jarane pocemu „muslimani“ rasturaju drzavu? Drzava je rasturita 92. ti prinznao ili ne, zna se od koga. Nisi i u pravu, tkzvn srbi i hrvati sebe ne nazivaju bosancima, to je belaj. Ja vas np nazivam bosancima-katolicima/pravoslavcima i svaki normalan covjek ce. Ne znam otkud ti ideja da su ljiljani protjerivali i ubijali, sve i jedan normalan pravoslavac i katolik stali su u ArBiH, ovi ostali su se borili za naku herceg-bosnu i veliku srbiju, ako to ne mozes da priznas onda ti nisi realan covjek, to zna i pticica na grani a da ti kofol ne znas. A ako mislis doba prije, jeste tacno u pravu si, bili smo mozda i jedan narod, ali nismo izdali hrscanstvo, imali smo bosansku crvku koja nije pripadala hrscanstvu, i tad je bio ljiljan, znaci ljiljan je izvorni nas simbol.. ne znam kako i zasto vam to smeta?
Pišeš gluposti, a nije ni mjesto ni tema. Zašto su onda smijenjeni Jovan Divjak, Dragan Vikić..? Zašto su dovođeni Mudžahedini koji su ljudima odsjecali glave? Rat je jedno veliko zlo, ludilo među ljudima što bi rekao pokojni Đorđe Balašević, ne ponovio se! I za rat trebaju dvije strane, u našem slučaju tri, i nema nevinih...
I to vjerovatno samo na Areni Premium koju treba dodatno platiti? Kunem se da feninga ne dam pa makar se patio sa streamovima i reklamama i ostalim s r a nj i m a
Ima na HRT prenose sve utakmice a svi u lijepoj nasoj Bosni i Hercegovini imamo gratis sa grbace poreznih obveznika u Hrvatskoj da gledamo besplatno,hvala nasim komsijama
Pa je li vi znate da je pare za Arenu dao Vučić!!! Zašto vas to iznenađuje? Pa sada kad gledate taj "sportski" kanal , teško da ćete vidjeti gdje igraju naši nogometaši. Uostalom. Mi stariji ser sjećamo da su bili rijetki navijači , pravoslavci i katolici , navijali za Sarajevo, Želju,K.K. Bosna. Čitav Otes je navijao za Dinamo. Pale,Koran,Mokro,Pdgrab,za Zvezdu i Partizan. Na Koševu ili Skenderiji, kada igraju naši klubovi protiv Zvezde, bude više njihovih navijača nego nas. To je rezultat više stoljetne "brige" Hrvatske i Srbije za katolike i pravoslavce u Bosni i Hercegovini.
Pa zar nije još davno rečeno, da samo državna televizija moze prenositi reprezentativne utakmice! Koja je po laž od zemlje, kad je face prenosio i Marjan bio voditelj, će je išlo kako treba. I onda ukinu ste Marjana
E neka , da hoće bhrt ugasiti,više ng hl**** se sad najest