Tarik Isić je izveo pravo čudo, domaći igrači su bili u nevjerici

Na kraju je njegov tim ipak poražen

Samir Mlaćo

Pogodak bh. defanzivca Tarika Isića hit je u Uzbekistanu.

Naime, njegov tim Sogdiana poražen je danas od Qizilquma sa 4:2, a Isić je postigao pogodak u prvom poluvremenu.

Prvo je Ifeany pogodio za vodstvo domaćina, a zatim u 34. minuti nesvakidašnji pogodak.

Isić je petom 'zakačio' loptu i prevario domaću odbranu te golmana koji je bio u nevjerici.

View this post on Instagram

A post shared by Fc Sogdiana (@pfc_sogdiana)

Ipak, to nije poremetilo domaćine koji su upisali na kraju pobjedu 4:2.

Isić je na terenu proveo svih 90 minuta, dok u timu nije bilo Dženan Zajmovića, nekadašnjeg člana Veleža i Željezničara.

Zajmović je igrao sjajno, ali u posljednje četiri utakmice nije u kombinaciji.

U Uzbekistanu je odigrano 20. kolo, a Sogdiana je u sigurnoj zoni i zauzima trenutno desetu poziciju.

Kada je Istić u pitanju, on je u našoj zemlji nastupao za FK Velež, FK Olimpik, GOŠK, Čelik, Radnik Bijeljinu, Čapljinu, Radnik iz Hadžića...