Sjajni brazilski veznjak Alex Teixeira (26) želi da pređe u Liveprool.
Dugo se Teixeira, nogometaš Šahtara iz Donjecka, povezuje s Chelseajem, ali očito da će na kraju umjesto u Londonu, završiti u Liverpoolu.
Čelnici Redsa su na Floridi gdje pregovaraju s Brazilcem, kojeg su spremni da plate 30 miliona funti.
Alex je ove sezone u dresu Šahtara postigao 26 golova u 26 nastupa, što mu je daleko najbolja preporuka za velike izazove.
Prema pisanju portala Goal.com, odlučio se da ode na Otok i ne u Chelsea, nego u Liverpool. Smatra da će na Anfieldu više igrati i da će mu to pomoći da dobije poziv u brazilsku reprezentaciju.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.