"Teško je svima koji vole Manchester, a najteže igračima"
Crveni đavoli poraženi u velikom derbiju FOTO: EPA

Matić se oglasio nakon novog poraza Uniteda

S. Mlaćo

Manchester United je danas ponovo razočarao svoje navijače. Crveni Đavoli su u velikom derbiju poraženi od Liverpoola 3:1.

Manchester je ponovo djelovao bezidejno, te poklekao u zadnjih 20 minuta.

Navijači nisu krili razočarenje, a Nemanja Matić ističe da je situacija veoma teška.

"Teško je svima koji vole Machester United. Igračima je najteže. Moramo da preokrenemo situaciju i da igramo bolje", kazao je Matić na Sky Sport.

Prokomentarisao je i poraz od Liverpoola.

"Veoma nam je teško. Očekujemo više. Mislim da smo u prvom poluvremenu stvorili nekoliko prilika, a poslije drugog gola nam je bilo teško da napravimo prostor za šanse. Oni su poslije gola imali više samopouzdanja, ali znali smo da smo imali prilike za gol. Drugo poluvrijeme za nas nije bilo dobro".

United se trenutno nalazi na šestom mjestu sa 26 osvojenih bodova, čak 19 manje od lidera Liverpoola.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme

Ma dajj
Ocajno je odigro i o kakvim on prilikama prica junajted veznog reda nije imo ...