Tiago obradovao Mulalića

Bh. trener može biti zadovoljan

A. Čaušević

Rudar iz Pljevlja je u 7. kolu crnogorske Prve lige na svom terenu pobijedio Podgoricu sa sigurnih 2:0.

Izabranici Edisa Mulalića su oba gola postigli u prvom poluvremenu, a jedan od strijelaca je bio i Tiago Faria.

Domaći su poveli u 16. minuti kada je penal iskoristio Janketić, da bi Tiago u 24. minuti zabio za 2.0 nakon što je prebacio istrčalog gostujućeg golmana.

Rudaru je ovo bila prva pobjeda na svom terenu u ovom sezonu nakon koje je posljednje mjesto na tabeli prepustio Petrovcu.

Gol Tiaga Farije za 2:0 možete pogledati na 0:58 video priloga.