Torino ponizio Cagliari

Serija A

Nogometaši Torina ostvarili su visoku pobjedu nad Cagliarijem (5:1) u meču 12. kola italijanske Serije A.

Torino je potopio goste već nakon prvih 45 minuta, pošto je na semaforu bilo 3:1.

Belotti je u drugoj načeo mrežu gostiju, a potom je isti igrač asistirao Ljajiću za 2:0 u 11. minuti.

Baselli asistira Benassiju u 38. minuti za 3:0, a Melchiorri smanjuje u 41. minuti na 3:1, što je bio rezultat prvog dijela.

Nastavak donosi novu dominaciju Torina, koji je preko Basellija prvo povisio na 4:1 u 51. minuti, da bi Belotti u 59. s penala drugim golom ovjerio pobjedu Bikova. Gosti su od 58. minute igrali s igračem manje, pošto je Dessena dobio direktan crveni karton.

Nakon 12 mečeva, Torino ima 19, a Cagliari 16 bodova.