Nestvarne fudbalske minute u Gruziji

Sarajevo dva puta izjednačilo

FK Sarajevo je u 47. minuti meča izjednačio protiv Torpeda na 1:1. Za Bordo tim je pogodio sjajni brazilski napadač Renan Oliviera, ali domaći već u narednom napadu dolaze do novog vodstva od 2:1 uz grešku golmana Lovre Rogića. Radost domaćih kratko je trajala jer je brzo Varešanović zabio za 2:2.

Torpedo Kutaisi je nezasluženo vodio nakon prvog poluvremena protiv FK Sarajevo s 1:0, ali je Bordo tim odmah uzvratio na otvaranju drugog poluvremena.

Brazilac Renan Oliviera je sjajno prihvatio loptu u kaznenom prostoru i lagano je matirao Kljajića za 1:1.

Međutim, već u narednom napadu Torpedo stiže do novog vodstva. Trako je ispao, lopta dolazi do Iraklija Bugridzea koji šutira iz mrtvog ugla, te matira Lovru Rogića koji je katastrofalno reagovao.

U 52. minuti novi gol. Sarajevo je došlo do izjednačenja, a na ubačaj Ziljkića pogodio je Dal Varešanović.

Nevjerovatno je zaista šta se dešava u Gruziji i gledamo zaista nevjerovatan meč.

Sastavi timova za ovaj meč izgledaju ovako:

Potražite više informacija na temu UEFA Konferencijska liga:

Torpedo: Kljajić, Kobuladze, Monteiro, Sandokhadze, Nadaraia, Gigouri, Akbari, Shergelashvili, Pantsulaia, Arabidze, Bugridze.

Sarajevo: Rogić, Beganović, Trako, Soldo, Duraković, Zeljković, Vrančić, Varešanović, Kyeremeh, Ziljkić, Oliveira.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

Frane
Torpedo puno bolji od Sarajevo drugo poluvrijeme imali su sreće da je ostalo 2 2