Popularna Gerila ne štedi grla i dlanove: Sjajna podrška za Travnik u utakmici baraža

Na Piroti gostuje Brotnjo

Haris Zilić

U toku su poluvremena na prvim utakmicama baraža za ulazak u Prvu ligu FBiH. Golove još nismo vidjeli, igra se veoma borbeno, svjesni su svi važnosti utakmica.

U Travniku na Piroti Travnik i Brotnjo igraju 0:0, a u Hadžićima Famos iz Hrasnice i Radnički Lukavac također igraju 0:0.

Travnik je bio puna bolja ekipa u prvom poluvremenu.

Imali su Travničani nekoliko sjajnih prilika preko Čatića, Mehića, Obradovića, ali golman Džidić je briljirao na golu Brotnja.

U 39. minuti domaćini su promapili i penal, nevjerovatni Džidić je odbranio udarac Obradoviću.

Iako su bili bolji rival Travničani nisu zatresli mrežu gostiju iz Čitluka, ali sa tribina imaju sjajnu podršku.

Na stadionu Pirota je i grupa koja bodri Travnik, a riječ je o navijačkoj skupini Gerila.

Navijači pomenute grupe od prve minute bodre svoj tim koji ima jasan cilj nakon ovog dvomeča, a to je povratak u Prvu ligu FBiH.

Sigurno će do kraja utakmica Travničani dati sve od sebe da sa pobjedom odu na revanš u Čitluk koji se igra u subotu 15. juna.