Merida mu nudi angažman

Trećeligaš pozvao Griezmanna, ali navijači ga ne žele

Edmir Škorić

Situacija oko Antoinea Griezmanna se zakomplikovala nakon što je igrač propustio prvi dan priprema s Atleticom.

Nakon nekoliko turbulentnih dana francuski reprezentativac je uradio ono što je i naumio: nije je se pojavio prvog dana priprema.

Grizemann je na izlaznim vratima madridskog kluba, ali pregovori između Atletica i Barcelone ne idu željenim tokom, odnosno Katalonci nikako da plate klauzulu.

Jorgandžije je razljutilo takvo ponašanje Katalonaca koji su putem saopštenja kritikovala Barcelonu te Griezmanna.

U madridskom klubu su odlučili da Griezmanna kazne sa najvećom mogućom kaznom za nedisciplinu. U ovom slučaju ta kazna iznosi 200.000 eura.

I dok Griezmann čeka da se sve završi i da bude predstavljen kao igrač Barcelone, stigla je i ponuda iz - treće lige Španije.

Mwerica je klub koji je ušao u 3. ligu i ponudio je Griezmannu angažman u slučaju da mu "propadnu sve šanse".

Uz taj prijedlog su mu ostavili nekoliko fotografija grada, tako da bi se Griezmann možda i predomislio na kraju.

Ipak, navijači ovog kluba su protiv Griezmannovog dolaska i smatraju da im igrač takvog profila ne treba, posebno ne takvih ljudskih osobina.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Top Komentari

Orhan
Hahaha
1 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi