Trener Monaca: Zaslužili smo večeras više

Monaco poražen u Torinu

Monaco je s minimalnih 1:0 poražen u Torinu od Juventusa u prvom četvrtfinalnom susretu Lige prvaka.

U Monacu mogu da budu zadovoljni iako su poraženi. Jedan gol nije nedostižan, a Kneževi će pred svojim navijačima imati priliku da prirede senzaciju.

“Naravno da smo zaslužili više. Mislim da je to još jedna više utakmica. Dominirali smo u prvih 20 minuta prvog dijela i i prvih 20 minuta drugog dijela”, kazao je trener Monaca Leonardo Jardim, dodavši:

“Nadali smo se boljem rezultatu u gostima. No, u Monacu nas očekuje puno drugačija utakmica i smatram da je još uvijek sve otvoreno”.