Tri gola za šest minuta u trijumfu Atletica protiv Levantea
Foto - EPA

La Liga, 19. kolo

Atletico iz Madrida savladao je u 19. kolu La Lige na svom terenu ekipu Levantea rezultatom 2:1.

Interesantno je da su svi golovi u ovom meču pali u periodu od 13. do 18. minute, a na kraju je domaći tim osvojio tri boda.

Atletico je poveo u 13. minuti meča. Correa je zabio za vodstvo od 1:0, ali goste u meč vraća Roger pogotkom za 1:1 u 16. minuti.

Sjajnim golom prednost ponovo Atleticu donosi Felipe dvije minute kasnije za 2:1 i zaista je bilo teško očekivati da će se ovaj rezultat zadržati do kraja meča.

To se i desilo. Iako je šansi bilo s obje strane ostalo je 2:1 i Atletico se sa tri boda vratio na treće mjesto tabele.