Tri penala, autogol, festival grešaka i remi Barcelone i Atletica

Španska La Liga, 33. kolo

Fudbaleri Barcelone i Atletico Madrida podijelili su bodove u večerašnjem duelu La Lige koji je igran na Camp Nou stadionu jer je njihov susret završen 2:2.

Prva na meču do vodstva dolazi Barcelona i to autogolom Diega Coste. To je bilo u 11. minuti. Samo osam minuta kasnije Saul vraća stvari na početak golom s bijele tačke.

U drugom poluvremenu desio se sličan scenario. Prvo je Messi s penala vratio prednost Barci u 50. minuti da bi u 62. minuti susreta Saul opet s penala izjednačio i to je bio konačan rezultat duela.

Barcelona nakon novog remija ostaje na 2. poziciji i ima bod manje uz meč više od Reala, dok je Atletico i dalje treći sa 11 bodova manje od današnjeg protivnika.

U narednom kolu Barca gostuje kod Villarreala, dok Atletico dočekuje Mallorcu.

La Liga, 33. kolo:

Barcelona - Atletico Madrid 2:2

Komentari (17)

Barcelonin problem je Messi, egoistican, ne postuje trenera, stvara nemir u ekipi

BergkampKid

...jednu vrecu zlata za mog Bakira i jedan penalcic (nepostojeci) za mog Messija,molicu lijepo...trebao je ovdje sudija izmisliti jos 3-4 penala za Barcelonu da ne kukaju mongoloidi :D

BobPaisley

Jbg nisu svi kao Real pa da im sviraju penale kad god zagusti. Ove sezone Barceloni svirano 5 penala, a protiv njih je svirano 6. Smiješno je da Real ne može osvojiti pošteno titulu ni pored ovako jadne Barcelone.

cccccc

moj pjanke gdje ti ode,bolje da si u atalantu presao

Mehaga

Pa ova Barcelona je smijesna,pa veze blage nemaju oni,i kao zasluzili titulu,po cemu,pa Napoli ce ih ubit,kakva je ovo ekipa i igraci i trener..pa fujjj,padaju,bune se,daj penala..fujjj

Mehaga

@Mehaga ...e jbg i ti kao da su juce poceo pratiti fudbal...ovakvo sudjenje je njima ima 15 godina vec,cak i u LP,a o Spanskoj ligi da ne pricamo...sjetimo se samo one sramote protiv Chelsea ili protiv PSG-a...

BobPaisley

Ma fuj gade mi se,ne mogu ih vise ni gledat,al uvijek se bune za nesto,skacu na sudije..fujjj

Mehaga

asdasd

cccccc

BobPaisley, da za razliku od Reala koji takvo sudjenje ima od kako postoje. Sjetimo se samo Realovih sramota u LP zadnjih godina protiv Bayerna nekoliko puta ili PSGa... O Spanskoj ligi da i ne govorim. Svi se zale na sudije kada igraju protiv Reala.

cccccc

Samo slijep čovjek ne vidi kuda ovo ide. Daleko od toga da Barsa briljira, ali ni Real nije ništa bolji. Ali tu su sudije, sviraju sumnjive penale za Real, još sumnjivije protiv Barse, sudija nije ni trepnuo, a pokazao je na drugi penal za Atletiko - VAR, šta je to, jel' to mjesto u Mađarskoj? Sudija nije ni.pogledao VAR. Ali jeste onaj koji je sudio Realu u gostima protiv Sosiedada i hladno poništio Sosiedadu čist gol. Kad prvenstvo završi zahvaljujući isključivo pomoći sudija, Real će ubjedljivo biti prvi. Opet. Što reče Gigs, proglasite Reala odmah za prvaka, džaba će se igrati dalje, mogao bi se neko povrijediti - nizašta.

Mirsad1705

@Mirsad1705 ...kako te bolan nije stid nakon onakvog penala za Barcelonu doci i bilo sta napisati???...onakav penal da za moju ekipu sviraju ja bi odmah prestao navijati za nju...ono je bruka.

BobPaisley

Sta ti meljes druze gluposti,ubalio si se..Cim je otisla prva pozicija poceli ste plakati i izmisljati ,ne vidis penal za Barsu je li?Cipro jedan

Dzafa97

Tekma cirkus. Sudija i VAR lakrdija. Poništi prvi penal, svira ono nad Semedom, pa se Carrasco sam saplete. Hahaha. Sramota. Ne znam što igrate, dajte odmah titulu Realu, nema potrebe za ovakvim blažama.

ryan.giggs

Bukvalno su isti penali i atletikov 2 i barcin hahaha o cemu ti pricas... dodiri sitni u oba... kakve veze Real ima s ovim

Mostarac94

Pozdravio te causevic na VARU te sapleo

Vienner

Ima. Ponovljen penal realu ni u šali. Kad bi realu neko pomislio, a kamoli svirao dva penala na domaćem terenu? Zato kažem cirkus, Barcelona jednostavno nije smjela pobijediti.

ryan.giggs

Kakav ciganluk , pa ovakav cirkus se rijetko desava kod nas u PL - zayebase me posteno sa ovom losom predstavom , a valja sutra u 6:00 na sljaku