Tri puta po 2:1 u Italiji

Luliću 90 minuta u pobjedi Lazija

Teme:

Još četiri meča italijanske Serie A odgirano je danas, a do pobjeda su došle ekipe Torina, Lazija i Udinesea.

Lazio našeg Senada Lulića slavio je na gostovanju kod Verone (2:1).

Domaći su nakon prvog poluvremena imali prednost. Helander je u 33. minuti pogodio za vodstvo Verone, da bi Lazio u nastavku ipak stigao do tri boda.

Igrala se 63. minuta, dosuđen je penal za Nebeskoplave, a Biglia je pogodio za izjednačenje rezultata na 1:1. Do pobjede Lazio stiže u 86. minuti, a za tri boda je pogodio Parolo.

Lulić je odigrao kompletan meč za Lazio...

Trijumf je upisala i ekipa Torina, koja je na svom terenu savladala Palermo s 2:1.

Poveli su domaći autogolom Gonzaleza u 44. minuti, na 2:0 povećao je Benassi nakon tri minute igre u nastavku, da bi Gonzalez u 71. minuti vratio nadu gostima. Međutim, do kraja je ostalo 2:1 za domaće, koji su završili meč s dva igrača manje.

Udinese je na gostovanju savladao Bolognu također s 2:1, dok je meč Sassuola i Chieva završen bez pobjednika (1:1).