Albanka lijepa kao san privukla veliku pozornost na tribinama, no nije jedina...

Tribine su popunjene

Albanka lijepa kao san privukla veliku pozornost na tribinama, no nije jedina...

Edmir Škorić , foto: T. Hebib

Od 15 sati igra se utakmica 2. kola grupe B Evropskog prvenstva između Hrvatske i Albanije.

Nakon uvodnih poraza i jedni i drugi su pod pritiskom i imperativom dobrog rezultata, pa će stoga duel u Hamburgu biti jako zanimljiv.

Hrvatskoj ide uloga favorita, a Zlatko Dalić je za ovaj meč odabrao ovih 11, napravivši tri promjene u sastavu:

Livaković, Juranović, Šutalo, Gvardiol, Perišić, Modrić, Brozović, Kovačić, Kramarić, Majer, Petković.

Strakosha, Hysaj, Ajeti, Gjimshiti, Mitaj, Ramadani, Asllani, Laçi, Bajrami, Asani, Manaj igrat će od prve minute za reprezentaciju Albanije, koja je u prvoj utakmici protiv Italije povela u 23. sekundi golom Bajramija, a na kraju izgubila sa 2:1.

Oglasi

Podsjetimo da je Hrvatska teško poražena od Španije s 3:0 uz neiskorišten penal Brune Petkovića, koji je bio posebna tema regiona proteklih dana, a na kraju je dobio priliku da bude starter umjesto Budimira. Starteri su i Perišić te Juranović na lijevoj, odnosno desnoj strani.

Veliki broj navijača pratit će meč u Hamburgu, a tribine su jako dobro popunjene. Fotoreporter SportSport portala izdvojio je neke interesantne prizore s tribina.

Uočeno je i nekoliko ljepotica, a posebnu pažnju privukla je jedna albanska navijačica, koja bi sasvim sigurno mogla lako postati viralna na društvenim mrežama.

Navijači jedne i druge reprezentacije od nedjelje pristižu u Hamburg, a bilo je interesantno vidjeti ih kako se druže tokom proteklih dana i nije bilo zle krvi među njima. Nadamo se da će tako ostati i za vrijeme, ali i nakon same utakmice.

Top Komentari

Hanibal
dobre koke, nejma sta!
1 0
user1705350700
Nista narocito
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi