Prijateljsku nogometnu utakmicu odigrali su večeras Turska i Irska...
Turska je na Aviva Stadiumu u Dublinu gostovala Irskoj i ostvarila minimalnu pobjedu.
Turci su sa po jednim pogotkom u oba poluvremena ostvarili pobjedu nad Irskom. Strijelci su bili Ilhan Özek i Tarik Camdal.
Utješni gol za Irsku postigao je Jonathan Walters kod 2:0 vodstva Turske. U narednom periodu Turska igra prijateljski mečevi protiv Hondurasa i SAD-a, a Irci imaju odigrati mečeve sa Italijom, Kostarikom i Portugalom.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.