U Cvajti ne nedostaje uzbuđenja: Komičan autogol i majstorija su zagrijali publiku i kod kuće

Utakmice 27. kola

Dvije utakmice 27. kola Druge njemačke Bundeslige odigrane su danas, a u dva meča vidjeli smo tri pogotka.

Od ta tri dva su postignuta na meču Nurnberg - Aue. Susret je završen bez pobjednika (1:1) i to zahvaljujući nesrpetnoj reakciji odbrane gostiju.

Aue je poveo u 51. minuti kada je pogodio Nazarov nakon sjajne akcije. Ipak, u 63. minuti Gonther očajno reaguje u svom kaznenom prostoru i šalje loptu iz lađa svog golmana za izjednačenje rezultata i konačnih 1:1.

Bh. fudbaler Marko Mihojević je ovaj meč odgledao s gostujuće klupe.

Potražite više informacija na temu 2. Bundesliga:

Heidenheim je s minimalnih 1:0 pobijedio Wehen, a prekrasan gol za pobjedu postigao je Mohr iz slobodnog udarca u 70. minuti meča.