U Norveškoj danas postignut nevjerovatan gol: Teško je reći da li je sve ovo slučajnost

Kako god, svaka mu čast

Teme:

U susretu Aalesunda i Moldea postignut je spektakularan pogodak.

Ovaj duel na otvaranju nove sezone u Norveškoj za sada je izjednačen (1:1) poslije skoro 45 minuta igre.

Molde je prvi poveo i to nakon nevjerovatnog gola Eikrema i teško je zaista reći da li je sve ovo bila slučajnost ili je stvarno imao plan da s ove udaljenosti zabije gol.

Nisu se gosti predugo radovali, pošto je Nordli u 29. minuti zabio gol za 1:1, a samo koju minutu ranije njegov saigrač Castro je promašio penal.