U razmaku od šest minuta odlučeno pitanje potencijalnog protivnika FK Sarajevo u drugom pretkolu LP?

Veliko iznenađenje

Admin Čaušević

Sarajevo će ukoliko izbaci Connah's Quay Nomads u drugom pretkolu Lige prvaka igrati protiv boljeg iz duela Dynamo Brest i Astane.

Duel prvaka Bjelorusije i Kazahstana je počeo u 20 sati po centralnoevropskom vremenu, a čini se da je pitanje pobjednika već riješeno.

Dynamu je bilo dovoljno šest minuta igre da razmontira Astanu jer su domaći od 16. do 22. minute uspjeli postići tri gola.

Vodeći gol zabio je Gordejchuk u 16. minuti, a nepuni minut kasnije uslijedila je furizona kontra za 2:0. Pogodio je Pechenin.

Nevjerovatnih šest minuta bjeloruskog prvaka golom u 22. minuti završio je Gordejchuk.

U 37. minuti praktično su bila riješena sva pitanja oko pobjednika jer je Sedko zabio za velikih 4:0.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sarajevo Moje Teme

goku_iz_sirokog
Ajde Sarajevo utakmicu po utakmicu, prodjite ovo prvo pa se dalje sekirajte jbt... Sretno