U stilu ubitačnog napadača: Niko ne može da vjeruje kakav autogol je zabio bivši igrač Sarajeva

Hit u Rumuniji

Endin Čaušević

Fudbaleri Cluja sinoć su u gostima savladali ekipu Astre sa 2:0 u meču 4. kola Lige 1.

Cluj je lakše od očekivanog uspio da dođe do tri boda na gostovanju protiv Astre, a ovu utakmicu obilježio je bivši igrač Sarajeva, Ljuban Crepulja, koji je postigao nestvaran autogol.

Naime, u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena gosti su uspjeli povesti sa 1:0. Nakon kornera lopta se nekako odbila do Crepulje koji je sve šokirao kada ju je poslao u svoju mrežu kao da je napadač Cluja.

Ni sam Crepulja nije mogao da vjeruje šta je uradio, a uskoro je postao hit na društvrenim mrežama.

U drugom poluvremenu Cluj je završio sve u ovom meču kada je u 61. minuti konačnih 0:2 postavio Debeljuh.

Crepulja je u Astru stigao prije godinu dana nakon što je napustio Sarajevo u kojem je nastupao godinu i pol.