Unal srušio Getafe, gosti promašili dva penala

Villarreal slavio

Villarreal je u 25. kolu španske La Lige s 1:0 savladao ekipu Getafea.

Rano je odlučen pobjednik današnjeg meča, pošto je jedini gol postigao Enes Unal još u trećoj minuti susreta.

Pravo je čudo kako je ostalo 1:0 do kraja, obzirom da su dosuđena dva jedanaesterca za gostujući tim.

Prvo je Angel u 36. minuti promašio, a neprecizan je bio i Molina u 51. minuti, pa je Villarreal nekako uspio da osvoji sva tri boda na kraju.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Villarreal se ovom pobjedom domogao pete pozicije s 41 bodom, Getafe ima 33 boda i zauzima 10. mjesto na tabeli.