Urugvaj bolji od Japana, dva gola Forlana, jedan Suareza

Prijateljska utakmica

Na Miyagi stadionu u Rifuu Japan je ugostio Urugvaj u prijateljskom susretu, a gosti su slavili s 4:2.

Iskusni napadač Diego Forlan bio je dvostruki strijelac za Urugvaj, dok je jednom zabio i Luis Suarez, ali i upisao asistenciju za Forlana.

Urugvajci su vodili 2:0 na poluvremenu, a za 3:0 pogodio je Suarez u 53. minuti. Shinji Kagawa je smanjio u 55. minuti, ali samo nekoliko minuta kasnije Alvaro Gonzalez pogađa za 1:4.

Konačan rezultat (2:4) postavio je nogometaš CSKA Moskve Keisuke Honda u 72. minuti.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Prijateljska utakmica:
Japan - Urugvaj 2:4 (Kagawa 55, Honda 72 / Forlan 27, 29, Suarez 53, Gonzalez 58)