Utakmica između Saint Entiene i PSG-a završena je minut ranije

Odluka sudije

Esmer Oštraković
Teme:

PSG je sinoć u okviru 18. kola prvenstva Francuske slavio na gostovanju kod St. Etiennea sa 4:0.

Golove u pobjedi PSG-a postigli su Neymar, Icardi i Mbappe koji je postigao dva gola, a Neymar je uspio promašiti jedanaesaterac.

Ipak zanimljivost se dogodila u 89. minuti kada je glavni sudac Baquet odlučio svirati kraj utakmice u 89. minuti.

Naime u 89. minuti desila se velika bakljada kao i vatromet, te je Baquet odlučio da svira kraj, jer nije bilo smisla da prekida utakmicu.

Fireworks during Saint-Étienne - PSG that led the match to be ended at the 89' minute mark from r/soccer