Čudna odluka

Uveo ih u Bundesligu pa dobio otkaz

Esmer Oštraković
Teme:

Iako je uveo ekipu Kolna u Bundesligu, Markus Anfang ostao je bez poslao i više neće raditi kao trener ovog tima.

To su sopštili čelnici ovog kluba, te iako je uuveo svoj tim u najviši rang takmičenja u Njemačkoj dobio je otkaz.

Upravo otkaz, navodno je stigao kao plod nešto lošijih rezultata u posljednje vrijeme, ali je čudno da otkaz dobije trener čiji je tim prvi na tabeli.

Navodno, u prilog mu nije išlo ni to što ga navijači ovog kluba nisu nimalo voljeli, te je sve na kraju kulminiralo otkazom.

Top Komentari

niko nikovic
teoretski, keln još nije usao u bundesligu, ne znam odakle vam to da ih je uveo
1 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi