UŽIVO: Hrvatska je u polufinalu!

Ko će u polufinale?

Rusija i Hrvatska bore se večeras za posljednjeg polufinalistu Svjetskog prvenstva.

Rakitić je pogodio! Hrvatska je u polufinalu!!!

Kuzjajev siguran, ako Rakitić pogodi gotovo je!

Vida siguran, Hrvatska vodi 3:2!

Ignašević pogađa za 2:2.

Modrić uz puno sreće pogađa. Akinfeev je dirao loptu, ali ona od stativu ulazi u gol.

Fernandes promašuje gol, ostaje 1:1.

Akinfeev brani penal Kovačiću!

Džagoev siguran. 1:1.

Brozović pogađa, 1:0 za Hrvatsku poslije prve serije.

Subašić skida šut Smolovu!

Rusi šutaju prvi, Smolov namješta loptu.

Ko će ponovo postati heroj nacije? Akinfeev ili Subašić?

120 - Kraj! Gledaćemo penale!

116 - Kakvu utakmicu gledamo u Sočiju!

115 - GOOOOOOL!! Fernandes nakon ubacivanja Džagoeva postiže gol za 2:2.

112 - Subašić brani silovit pokušaj Kuzjajeva.

110 - Veliki broj prekida na startu drugog produžetka.

106 - Počeo je drugi produžetak u Sočiju.

105+3 Kraj prvog produžetka.

101 - GOOOOOOOOL! Domagoj Vida pogađa za vodstvo Hrvatske! Vida je sjajno pogodio glavom i sada su Vatreni jako blizu polufinala.

100 - Velika prilika za Ruse. Malo je nedostajalo da Smolov istrči sam pred Subašića, ali je Lovren uspio zagraditi loptu i spriječiti Smolova da uputi šut.

97 - Ipak Vrasljko ne može nastaviti. U igru ulazi Ćorluka.

95 - Problemi za Dalića. Vrsaljko se žali na povredu, ali za sada će stisnuti zube.

91 - Počeo je prvi produžetak.

90+5 - Kraj regularnog toka. Gledat ćemo produžetke.

90+4 - Smolov je pokušao iznenaditi Subašića, ali golman Hrvatske brani.

90 - Subašić će ipak ostati na golu, barem do kraja regularnog toka susreta. U Sočiju će se igrati još pet minuta sudijske nadoknade.

89 - Golman Hrvatske Danijel Subašić se žali na povredu zadnje lože.

88 - Ulazimo u samu završnicu regularnog toka utakmice.

84 - Opao je tempo igre, domaći i dalje imaju gromoglasnu podršku sa tribina Sočija.

77 - Opasan napad Hrvatske, pokušaj Vrsaljka ne prolazi ruski blok.

68 - Rusi se ne žele braniti, pokušavaju prebaciti težište igre na polovinu Hrvatske. Ipak, Vatreni imaju posjed lopte i dalje.

65 - Veliki pritisak Hrvatske u ovim trenucima.

59 - Ivan Perišić je imao veliku šansu, pogodio je stativu, a lopta potom nekako nije prešla gol liniju.

52 - Hrvatska je nešto ofanzivnije ušla u nastavak. Čeka se na prve ozbiljnije prilike u drugom poluvremenu.

46 - Počelo je drugo poluvrijeme!

45 - Kraj prvog poluvremena! Nakon pola sata uspavanke gledali smo dobrih 15-ak minuta u Sočiju, a vidjeli smo i dva gola.

40 - GOOOOOOOOOL! Brz napada Hrvatske, Mandžukić je ubacio, a Kramarić pogodio za 1:1.

38 - Hrvati djeluju šokirano nakon primljenog gola, Rusija nastavlja s napadima.

31 - GOOOOL! Nakon uspavanke, Čerišev odapinje bombu sa distance i postiže gol za vodstvo Rusije.

30 - Proteklo je pola sata igre u Sočiju. Obje ekipe veoma oprezne, vodi se više računa o vlastitom golu nego o ofanzivi.

25 - Bez previše rizika se igra na obje strane. Rusi za sada odlično čuvaju prilaze svom golu.

17 - Još uvijek nema većih prilika, ali se igra u odličnom tempu. Pred nama je sigurno sjajna utakmica.

4 - Čvrsto i borbeno se igra na početku susreta, ali prilika nema za sada.