Sjajan preokret Valencije na Mestalli
Foto - EPA

Savladali Villarreal

Valencia je u prvom meču 26. kolu La Lige na Mestalli ugostila lokalnog rivala Villarreal i slavila je pobjedu rezultatom 2:1

Šišmiši su gubili od 40. minute ovog meča. Gerard Moreno je iskoristio dosuđeni penal i doveo je Žutu podmornicu u prednost od 0:1.

Ovaj rezultat na semaforu je stajao do 86. minute kada Valencija dolazi do izjednačujućeg gola. Penal je ovog puta dosuđen za domaće, a Soler je precizan za 1:1.

A zatim u drugoj minuti nadoknade Valencia dolazi do pobjede. Goncalo Guedes je zabio za 2:1 i važan trijumf Valencije.

Potražite više informacija na temu La Liga:

La Liga, 26. kolo:

Valencia - Villarreal 2:1

rodjeni95
Javite raji da su Srbija - Makedonija odigrali 1:1, jos jedan korak blizi smo Euru u futsalu