Valenciji derbi protiv Monaca i vjerovatno grupna faza

Šišmiši na korak od Lige prvaka

U jednom od derbija play-offa Lige prvaka Valencia je ugostila Monaco, te je slavila s 3:1.

Dobru utakmicu odigrali su na Mestalli Valencia i Monaco, ali francuski klub je primio u posljednjih pola sata dva gola i u teškoj je situaciji.

Već u četvrtoj minuti domaćin je stigao do vodstva, a strijelac je bio Rodrigo. Do 49. minute mreže su mirovale, a onda je Mario Pašalić matirao  domaćeg golmana.

Šišmiši su napadali nakon toga, da bi u 59. minuti stigli do novog vodstva. Daniel Parejo je na ubačaj Pabla Piattija povisio na 2:1, a u finišu utakmice Sofiane Feghouli je postavio konačnih 3:1.

Ono što je zanimljivo, u ovom susretu nastupalo je čak 16 igrača koje zastupa poznati nogometni menadžer Jorge Mendes.

All Goals HD --Valencia 3:1 Monaco 19/08/15 by OfficialGoals