Vallecano do sva tri boda protiv Levantea

36. kolo Primere

Utakmica 36. kola između Levantea i Vallecana završena je pobjedom gostiju rezultatom 2:3.

Gosti su od samog početka susreta bili bolji protivnik te su i poveli sredinom prvog poluvremena.

Strijelac je u 20. minuti bio Piti, a sa 1:0 se otišlo i na zasluženi odmor.

U nastavku utakmice viđena su još četiri gola - po dva na obje strane.

Prvo je Acquafresca pogodio na asistenciju Garcie za 1:1, a samo četiri minute kasnije, Vazquez je bio strijelac za novo vodstvo gostiju.

U 72. minuti dosuđen je penal za goste, a uspješan realizator bio je Piti.