VAR spriječio Wolverhampton da pobijedi Leicester
Foto - EPA

Milimetri ih dijelili do trijumfa

Wolverhamtpon i Leicester odigrali su meč bez pobjednika (0:0) u susretu 26. kola Premier lige.

Sjajan tempo utakmice viđen je u ovom duelu, a na kraju domaći imaju čime da žale, jer im je VAR poništio gol.

Prvo poluvrijeme donijelo je nekoliko dobrih pokušaja s obje strane, a u 44. minuti postignut je i pogodak. Willy Bony je zabio za vodstvo domaćeg tima, no pregledom VAR-a utvrđeno je da je gol postignut nakon ofsajda i sudija Mike Dean ga je poništio.

To je izazvalo veliki revolt kod igrača i navijača domaćeg tima jer se radilo o zaista milimetarskom ofsajdu, ali promjene odluke naravno nije bilo.

U nastavku smo vidjeli također žestok ritam utakmice s obje strane. Mike Dean se razmahao kartonima, a u 76. minuti Hamza Choudhury iz Leicestera je morao pod tuš nakon drugog žutog kartona.

Wolvesi su očekivano krenuli naprijed s igračem više na terenu. Ipak, do gola nisu mogli i ostalo je 0:0 do kraja.