Stoper Slobode za SportSport.ba

Vasiljević: Idemo utakmicu po utakmicu

Edmir Škorić

U premijernom meču 9. kola Premijer lige Sloboda je danas s 1:0 pobijedila Čelik.

Šansu je danas dobio i iskusni stoper Tuzlak Nikola Vasiljević, koji je za SportSport.ba rekao:

"Mogu da kažem izuzetno teška utakmica po teškom vremenu. Srećom smo pobijedili i zahvalio bih se mojim igračima na odličnoj utakmici i Čeliku na fer i korektnoj utakmici", rekao je Vasiljević, dodavši:

"Idemo utakmicu po utakmici, imamo dobrog i ambicioznog trenera, što pokazuju i rezultati".

U Kupu protiv Metalleghea u srijedu.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

"Uvijek je teško igrati protiv tih ekipa koje su rang ispod. Te utakmice nikada nisu lagane, ali idemo maksimalnim zalaganjem da napravimo dobar rezultat u Jajcu", poručio je iskusni stoper.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi