Važna gostujuća pobjeda za Lazio

Lazio slavio

Teme:

Fudbaleri Lazija pobijedili su večeras na gostovanju Sampdoriju s 2:1 u susretu 16. kola italijanske Serie A.

Nebeskoplavi iz Rima su odigrali dosta dobar meč i na kraju su sasvim zasluženo stigli do tri boda.

Poveo je rimski tim u finišu prvog poluvremena. Ubačaj Andersona s desne strane u mrežu šalje Milinković-Savić za prednost od 1:0.

U 45. minuti Lazio stiće do drugog gola. Ponovo je ubacio Anderson, a ovog puta Parolo pogađa za sigurnih 2:0 na poluvremenu.

Nastavak meča donosi nekoliko šansi na obje strane. Sampa je uspjela u 89. minuti da dođe do gola, ali je to bilo sve od njih, jer je do kraja ostalo 1:2.

Senad Lulić je za goste odigrao svih 90 minuta.