Važna pobjeda Mladosti

Premijer liga, 25. kolo

Fudbaleri Mladosti iz Doboj Kaknja pobijedili su danas na domaćem terenu sarajevski Olimpic s 2:0 u susretu 25. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Već nakon pola sata igre bilo je jasno kako će domaći upisati tri boda, jer su imali već dva gola prednosti.

Poveli su u 14. minuti. Iz prve prave prilike Aladin Isaković matira Dejana Bandovića za prednost od 1:0.

Petnaest minuta kasnije već je bilo 2:0. Šut Isakovića brani golman gostiju, na pravom mjestu se našao Šišić, koji je pogodio za 2:0.

Imala je Mladost još jednu šansu u finišu prvog poluvremena, ali je ostalo 2:0 nakon prvih 45 minuta.

Nastavak je donio još nekoliko šansi. Ipak, rezultat se nije mijenjao, te je ostalo 2:0 za Mladost, koja je došla do važna tri boda.