Važna pobjeda TOŠK-a

Druga liga FBiH, grupa Centar

Fudbaleri TOŠK-a savladali su danas kao gosti u Tešanjki ekipu Pobjede s 3:1, te su ponovo preuzeli vrh u Drugoj ligi grupa Centar.

Bez većih problema su gosti stigli do važna tri boda u ovom susretu. Poveli su nakon pola sata igre preko Samira Skomorca, da bi Sabin Bašić u 41. minuti povećao prednost na 2:0.

Ipak, domaći tim preko Buljubašića u 44. minuti vraća nadu u pozitivan rezultat, te se na odmor otišlo vodstvom TOŠK-a od 2:1.

Do sudijske nadoknade mreže su mirovale, ali onda Skomorac drugim pogotkom danas postavlja konačan rezultat od 3:1.